Ofwel gie en ik, ik en gie / lekker man / het is nu of nooit / leve moete doen / 't is gank / puur / altijd erover / muilen?
Toen Jade en Ademar hun verhaal vertelden, waren ze bij Ferm Feest meteen verkocht. Hun relatie werd al van bij het begin stevig op de proef gesteld door medische redenen, maar daaruit ontstond een levensinstelling waar Ferm Feest enorm veel bewondering voor had. Voor de volle honderd procent gaan, leve moete doen, het is nu of nooit. Die joie de vivre werd de basis voor het volledige concept.
Ferm Feest werkte dit door in elk detail. Confetti die overal opdook, quotes en zinnen die je op tafels, ruiten, spiegels en zelfs op de vloer terugvond, vrolijke strikken, hun happy places verwerkt in het geheel, fortune cookies, pannenkoeken met sprinkles, bucketlists om mee naar huis te nemen met de boodschap dat het feest gewoon doorgaat, burgers met smileys, felle kleuren, dansjes al vanaf het voorgerecht op Sugar Daddy van Roxy Dekker, en zelfs stage diven.
Een feest volledig op maat van Jade en Ademar.
Event: FERM Feest
Fotografie: Chess Bonte